Yorgan Battaniye Yıkama Ankara

Yorgan - Battaniye Yıkama

Evlerimizde, otel, yurt ve pansiyon gibi yerlerde bulunan yorgan ve battaniyelerin hijyenik ortamda temizlenip kullanıma sunulması sağlık açısından önem arz etmektedir.

Özellikle şehir hayatında, yorgan ve battaniyelerin geleneksel yöntemlerle evlerde elle yıkanması veya küçük ev tipi çamaşır makinelerinde yıkanması, kurutulması mümkün olmamaktadır.

Bu nedenle yorgan ve battaniyelerinizi; donanımlı, tecrübeli, güvenilir yorgan ve battaniye yıkama işletmelerine emanet etmeniz gerekiyor. İşte Deniz Halı ve Koltuk Yıkama işletmemiz size bu amaçla bir telefon kadar yakındır.

Diğer bütün temizlik hizmetlerinde olduğu gibi yorgan-battaniye temizliği de çok titiz ve özenli bir çalışma gerektirir.

  • Yorgan ve battaniyelerinizin belirtilen adresten ücretsiz servislerimizle alınması,
  • Karışmasını önlemek amacıyla etiketlenip, barkotlayıp işletmeye getirilmesi,
  • İşletmede bilgisayar programına geçirilmesi,
  • Türlerine göre ayrılması,
  • Sağlığa zararla olmayan ve kaliteli temizlik ürünleri kullanılarak sanayi tipi otomatik makinelerde yıkanıp temizlenmesi,
  • Sıkma ve kurutma makinelerinde sıkılıp, kurutulması, askılıklara asılıp havalandırılması,
  • Tam olarak kuruduktan sonra kontrol edilmesi, çıkmayan kir ve lekeler varsa yeniden yıkanması veya yorgan ve battaniyenin cinsine göre leke çıkarıcı diğer ilaçlarla müdahale edilmesi,
  • Fiyatlandırılması,
  • Paketlenip, poşetlenerek servislere yüklenip ilgili adreslere teslim edilmesi gibi iş ve işlemlerin bütünü çok özen gösterilmesi gereken aşamalardır.

Deniz Halı ve Koltuk Yıkama işletmemiz; Çankaya-Dikmen-Perçem Caddesinde uzun yıllardır faaliyetini sürdürmekte ve siz saygıdeğer müşterilerimize; Her türlü yorgan ve battaniye temizliğinde de hizmet vermektedir.

Güveninize layık olmak amacıyla her türlü teknolojik gelişmeleri takip ederek, en son model makine ve donanımları işletmemize kazandırarak, ürünlerinize zarar vermeden, anti bakteriyel, kaliteli, doğal ve sağlığa zarar vermeyen temizleyici ürünler kullanılarak temizlik hizmeti sunmaktadır.

Firmamız diğer birçok firmanın aksine şebeke suyu kullanmaktadır. Çok daha pahalı olmasına rağmen, yorgan ve battaniyelerinizin sertleşmesine meydan vermemek, yumuşaklığını muhafaza etmek, sararmasını önlemek amacıyla şebeke suyu kullanılmaktadır.

Müşteri memnuiyetini ön planda tutan firmamız siparişlerinizi en kısa sürede, söz verdiği zaman dilimi içerisinde, işinde uzman kadromuzca işini profesyonelce yerine getirmektedir.

Yorgan ve battaniyeleriniz adresinizden alındıktan sonra; 4-5 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

Firmamız bütün ürünlerin temizliğinde en uygun fiyatı uygulamaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz amacıyla sipariş esnasında açık adresinizi bildirmeniz ve kaç adet yorgan ya da battaniye olduğunu belirtmeniz yeterlidir.

Evinizde, yurt, otel veya pansiyonlarınızda yaşam boyu tertemiz, sımsıcak yorgan ve battaniyelerinizle beraber sağlıklı bir hayat sürdürmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Öneri ve tavsiyelerinizi her daim bekliyoruz.

Sipariş hattımız: 0312 482 26 22 ve 0542 482 26 22

Stor Perde Yıkama Ankara
ADRESS

Şehit Cevdet Özdemir Mah. Perçem Sok. 21/B Çankaya
Ankara, TR 06460

TELEFON

(0.312) 482 26 22
(0.542) 482 26 22

SOSYAL MEDYA
HİZMETLERİMİZ

Deniz Halı ve Koltuk Yıkama
Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, Yorgan Battaniye Yıkama