Perde Yıkama Ankara

PERDE YIKAMA

Son yıllarda evlerimizde stor-zebra türü perdelerin kullanılması oldukça yaygınlaşmaktadır. Sağlıklı bir yaşam ve tertemiz, pırıl pırıl bir görünüm arz etmesi için perdelerimizin belirli aralıklarla temizlenmesi şarttır.

Perdelerinizi; donanımlı, tecrübeli, güvenilir ellere emanet etmeniz gerekiyor. İşte Deniz Halı ve Koltuk Yıkama işletmemiz size bu amaçla bir telefon kadar yakındır.

Diğer bütün temizlik hizmetlerinde olduğu gibi perde temizliği de çok titiz ve özenli bir çalışma gerektirir.

  • Perdelerin belirtilen adresten, tecrübeli elamanlarımızla, yerinden sökülmek suretiyle ücretsiz servislerimizle alınması,
  • Karışmasını önlemek amacıyla etiketlenip, barkotlayıp işletmeye getirilmesi,
  • İşletmede bilgisayar programına geçirilmesi,
  • Sağlığa zararla olmayan ve kaliteli temizlik ürünleri kullanılarak yıkanıp temizlenmesi,
  • Kurutulması, askılıklara asılıp havalandırılması,
  • Tam olarak kuruduktan sonra kontrol edilmesi, çıkmayan lekeler varsa yeniden yıkanması veya perdenin cinsine göre leke çıkarıcı diğer ilaçlarla müdahale edilmesi,
  • Ölçülüp fiyatlandırılması,
  • Paketlenip, poşetlenerek servislere yüklenip ilgili adreslerde yerine takılmak suretiyle teslim edilmesi gibi iş ve işlemlerin bütünü çok özen gösterilmesi gereken aşamalardır.

Güveninize layık olmak amacıyla her türlü teknolojik gelişmeleri takip ederek, en son model makine ve donanımları işletmemize kazandırarak, ürünlerinize zarar vermeden, anti bakteriyel, kaliteli, doğal ve sağlığa zarar vermeyen temizleyici ürünler kullanılarak temizlik hizmeti sunmaktayız.

Müşteri memnuiyetini ön planda tutan firmamız siparişlerinizi en kısa sürede, söz verdiği zaman dilimi içerisinde, işinde uzman kadromuzca işini profesyonelce yerine getirmektedir.

Deniz Halı ve Koltuk Yıkama işletmemiz; Çankaya-Dikmen-Perçem Caddesinde uzun yıllardır faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamız bütün ürünlerin temizliğinde en uygun fiyatı uygulamaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz amacıyla sipariş esnasında açık adresinizi bildirmeniz ve türleriyle birlikte temizlenecek kaç adet perdenizin olduğunu belirtmeniz yeterlidir.

Evinizde, ofisinizde yaşam boyu tertemiz perdeler ile beraber sağlıklı bir hayat sürdürmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Öneri ve tavsiyelerinizi her daim bekliyoruz.

Sipariş hattımız: 0312 482 26 22 ve 0542 482 26 22

Stor Perde Yıkama Ankara
ADRESS

Şehit Cevdet Özdemir Mah. Perçem Sok. 21/B Çankaya
Ankara, TR 06460

TELEFON

(0.312) 482 26 22
(0.542) 482 26 22

SOSYAL MEDYA
HİZMETLERİMİZ

Deniz Halı ve Koltuk Yıkama
Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, Yorgan Battaniye Yıkama