Mamak Halı Yıkama Ankara

MAMAK HALI KOLTUK PERDE YIKAMA

Deniz Halı ve Koltuk Yıkama Firmamız uzun zamandır Ankara Mamak'da Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamızda Profesyonel ekibimizle birlikte Store Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, yerinde Halı Yıkama, her cins halı yıkama, battaniye, Yorgan, Yatak temizliği ve overlok hizmetleri yerine getirilmektedir. 4 Mevsim Yaz Kış Halılarınız ve Koltuklarınızın Hijyen kurallarına göre temizlenmesini istiyorsanız bizi tercih edin.

0 542 482 26 22 – 0 312 482 26 22 numaralı hatlardan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla…

Bizi tercih etme sebepleriniz aşağıdakilerden bazıları olabilir;

- Uzman kadromuz

- Hijyen

- Hızlı teslimat

Stor Perde Yıkama Ankara

Özellikle son yıllarda halı yıkama işleri bir sektör haline gelmiş ve yüzlerce firma bu sektörde çalışmaya başlamıştır. Buna bağlı olarak sektörün ihtiyacını karşılamak amacıyla her türlü makine ve ekipman ile temizleyici ürünler de üretilmeye başlanmış, bu sektörlerde de onlarca firma ortaya çıkmıştır.

Özellikle şehir hayatında, halıların geleneksel yöntemlerle evlerde elle yıkanması artık mümkün olmamaktadır.

Bu nedenle halılarınızı; donanımlı, tecrübeli, güvenilir halı yıkama işletmelerine emanet etmemiz gerekiyor. İşte Deniz Halı Yıkama işletmemiz size bu amaçla bir telefon kadar yakındır.

Diğer bütün temizlik hizmetlerinde olduğu gibi halı temizliği de çok titiz ve özenli bir çalışma gerektirir.

 • Halıların belirtilen adresten alınması,
 • Karışmasını önlemek amacıyla etiketlenip, barkotlayıp işletmeye getirilmesi,
 • İşletmede bilgisayar programına geçirilmesi,
 • Türlerine göre ayrılıp istiflenmesi,
 • Tozlarının alınması,
 • Sağlığa zararla olmayan ve kaliteli temizlik ürünleri kullanılarak yıkanıp temizlenmesi,
 • Sıkma ve kurutma makinelerinde sıkılıp, kurutulması, askılıklara asılıp havalandırılması,
 • Tam olarak kuruduktan sonra kontrol edilmesi, çıkmayan lekeler veya kirler varsa yeniden yıkanması ve halının cinsine göre leke çıkarıcı diğer ilaçlarla müdahale edilmesi,
 • Ölçülüp fiyatlandırılması,
 • Paketlenip, poşetlenerek servislere yüklenip ilgili adreslere teslim edilmesi gibi iş ve işlemlerin bütünü çok özen gösterilmesi gereken aşamalardır.

Deniz Halı ve Koltuk Yıkama işletmemiz; Çankaya-Dikmen-Perçem Caddesinde uzun yıllardır faaliyetini sürdürmekte ve siz saygıdeğer müşterilerimize;

 • Her türlü halı-kilim yıkama,
 • Her türlü koltuk, kanepe ve sandalye yıkama,
 • Yorgan-battaniye yıkama,
 • Perde yıkama,
 • Overlok konularında hizmet vermektedir.

Güveninize layık olmak amacıyla her türlü teknolojik gelişmeleri takip ederek, en son model makine ve donanımları işletmemize kazandırarak, ürünlerinize zarar vermeden, anti bakteriyel, kaliteli, doğal ve sağlığa zarar vermeyen temizleyici ürünler kullanılarak temizlik hizmeti sunmaktadır.

Firmamız diğer birçok firmanın aksine şebeke suyu kullanmaktadır. Çok daha pahalı olmasına rağmen, halıların sertleşmesine meydan vermemek, yumuşaklığını muhafaza etmek, sararmasını önlemek amacıyla şebeke suyu kullanılmaktadır.

Müşteri memnuiyetini ön planda tutan firmamız siparişlerinizi en kısa sürede, söz verdiği zaman dilimi içerisinde, işinde uzman kadromuzca işini profesyonelce yerine getirmektedir.

Firmamız bütün ürünlerin temizliğinde en uygun fiyatı uygulamaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz amacıyla sipariş esnasında açık adresinizi bildirmeniz ve kaç adet halınızın olduğunu belirtmeniz yeterlidir.

Evinizde, ofisinizde yaşam boyu tertemiz halılar ile beraber sağlıklı bir hayat sürdürmek için bizi tercih edebilirsiniz.

ADRESS

Şehit Cevdet Özdemir Mah. Perçem Sok. 21/B Çankaya
Ankara, TR 06460

TELEFON

(0.312) 482 26 22
(0.542) 482 26 22

SOSYAL MEDYA
HİZMETLERİMİZ

Deniz Halı ve Koltuk Yıkama
Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, Yorgan Battaniye Yıkama