Koltuk Yıkama Ankara

KOLTUK YIKAMA

Artık özellikle şehir hayatında evlerimizde; koltuk, kanepe, oturma grubu, çekyat, sandalye, yatak olmayan ev yoktur. Sağlıklı bir yaşam için bu malzemelerin belirli aralıklarla temizlenmesi şarttır.

Ayrıca koltuk ve oturma gruplarınızın tertemiz ve pırıl pırıl bir görünüm arz etmesi önemlidir.

Diğer bütün temizlik hizmetlerinde olduğu gibi koltuk, kanepe, oturma grubu, çekyat, sandalye, yatak temizliği de çok titiz ve özenli bir çalışma gerektirir.

Bu ve benzeri malzemelerinizi; donanımlı, tecrübeli, güvenilir ellere emanet etmeniz gerekiyor. İşte Deniz Halı ve Koltuk Yıkama işletmemiz size bu amaçla bir telefon kadar yakındır.

  • İşletmemizi aramanıza müteakip, sizden alınan bilgiler neticesinde randevu oluşturulur.
  • Bu ürünlerin tamamı yerinde, yani verdiğiniz adreste temizlenmektedir. (İstenilirse tek kişilik yataklar işletmemize getirilerek temizlenebilir.)
  • Randevu zamanında ekibimiz, profesyonel vakumlu koltuk yıkama makinesi ve diğer ekipmanıyla verdiğiniz adrese tam zamanında gelerek işe başlar.
  • Ürünlerinize zarar vermeden, anti bakteriyel, kaliteli, doğal ve sağlığa zarar vermeyen temizleyici ürünler kullanılarak malzemeleriniz temizlenir. (Bu malzemelerin temizliğinde firmamız Amway ürünleri kullanmaktadır.)
  • En son vakumlu makinelerle hiç su kalmayacak şekilde kurulanır.
  • Malzemeleriniz 24 saat sonra tam kuruyarak kullanımınıza hazır hale gelir.

Güveninize layık olmak amacıyla her türlü teknolojik gelişmeleri takip ederek, en son model makine ve donanımları işletmemize kazandırarak, ürünlerinize zarar vermeden, anti bakteriyel, kaliteli, doğal ve sağlığa zarar vermeyen temizleyici ürünler kullanılarak temizlik hizmeti sunmaktayız.

Müşteri memnuiyetini ön planda tutan firmamız siparişlerinizi en kısa sürede, söz verdiği zaman dilimi içerisinde, işinde uzman kadromuzca işini profesyonelce yerine getirmektedir.

Deniz Halı ve Koltuk Yıkama işletmemiz; Çankaya-Dikmen-Perçem Caddesinde uzun yıllardır faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamız bütün ürünlerin temizliğinde en uygun fiyatı uygulamaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz amacıyla sipariş esnasında açık adresinizi bildirmeniz ve temizlenecek kaç adet malzemenizin olduğunu belirtmeniz yeterlidir.

Evinizde, ofisinizde yaşam boyu tertemiz koltuklar ile beraber sağlıklı bir hayat sürdürmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Öneri ve tavsiyelerinizi her daim bekliyoruz.

Sipariş hattımız: 0312 482 26 22 ve 0542 482 26 22

Stor Perde Yıkama Ankara
ADRESS

Şehit Cevdet Özdemir Mah. Perçem Sok. 21/B Çankaya
Ankara, TR 06460

TELEFON

(0.312) 482 26 22
(0.542) 482 26 22

SOSYAL MEDYA
HİZMETLERİMİZ

Deniz Halı ve Koltuk Yıkama
Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, Yorgan Battaniye Yıkama